منو

معرفی فروشگاه اینترنتی سومیتا

معرفی فروشگاه اینترنتی سومیتا

سومیتا فعالیت رسمی خود را در زمینه تامین، توزیع و فروش اینترنتی انواع پوشاک (فعلا زنانه و دخترانه) با کیفیت و مرغوب در بستر وب‌سایت سومیتا به آدرس اینترنتی somitaa.com و اپلیکیشن تلفن همراه از ابتدای سال 1402 آغاز نموده است.

هدف اصلی و اولویت ما و همکارانمان در فروشگاه اینترنتی سومیتا ارائه خدمات و محصولات با بهترین کیفیت، به همراه پشتیبانی و حفظ رضایت مشتریان عزیز می‌باشد.

ما سعی میکنیم در زمان تامین کالاها در مرحله اول کیفیت تولید و دوخت، و در مرحله دوم قیمت محصولات را در اولویت قرار دهیم.

رویه کاری فروشگاه اینترنتی سومیتا صرفاً به خرید و فروش کالا محدود نمی شود و ما قصد نداریم هر نوع کالایی با هر نوع کیفیت و قیمتی را فقط به قصد فروش عرضه نماییم. بلکه ما در تامین تک تک کالاها نهایت دقت را به عمل می آوریم تا در نهایت با ارائه محصولاتی با کیفیت و مرغوب مشتریانی راضی را با خود همراه نماییم.

اگر از محصولاتی که در سومیتا عرضه شده پسندیده اید، از بابت کیفیت و قیمت محصول به شما اطمینان می دهیم و میتوانید با آسودگی خاطر برای ثبت سفارشات خود اقدام نمایید.

سریعترین راه پشتیبانی در سومیتا از طریق پنجره گفتگوی آنلاین و واتس اپ می باشد. با این حال در تلاشیم حضور خود را در شبکه های احتماعی و پیام رسان های محبوب و پر مخاطب پررنگ تر نماییم.

میتونید ما رو اینجاها پیدا کنید

آخرین محصولاتی که مشاهده کرده‌اید...
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی سومیتا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی سومیتا