منو

شرایط استفاده و قوانین مربوط به ثبت سفارش از فروشگاه اینترنتی سومیتا

آشنایی با قوانین و مقررات همیشه باعث می‌شود تا شما تجربه بهتری از خرید خود داشته باشید. همه قوانین و شرایط خرید از سومیتا در این صفحه منتشر می‌شود.

 

آخرین بروزرسانی: یکم/تیرماه/یکهزار و چهارصد و دو – 1402/04/01

 

قوانین عمومی


** بسته به شرایط و سیاست های کاری فروشگاه اینترنتی سومیتا ممکن است این قوانین بروزرسانی شود.

** کاربران و مشتریان محترم در زمان استفاده از خدمات و خرید از سومیتا با قوانین و ضوابط فروشگاه موافقت می نمایند.

 

خرید از فروشگاه اینترنتی سومیتا مستلزم این موارد خواهد بود:

** ارائه اطلاعات هویتی صحیح شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، کد پستی، شماره تماس ثابت و موبایل، ایمیل و سایر اطلاعاتی که از مشتریان خواسته شده ضروری می باشد.

** عدم ارائه اطلاعات صحیح و بروز اختلال در پردازش سفارشات یا ارسال مرسولات بر عهده کاربر می باشد.

** ثبت نام در سایت قبل از خرید الزامی نیست ولی توصیه می شود حتما همزمان با ثبت سفارش یا قبل از آن در سایت ثبت نام نمایید تا رسیدگی به سفارشات و ارائه پشتیبانی سریعتر میسر گردد.

** در صورت عدم ثبت نام در سایت مسئولیت مشکلات ناشی از این موضوع بر عهده مشتریان می باشد.

** فیلد ایمیل در فرم ثبت نام یا در هنگام ثبت سفارش ضروری نیست، ولی توصیه میشود حتما آدرس ایمیل فعال خود را که به آن دسترسی دارید را وارد نمایید.

** برای جلوگیری از بروز مشکلات و اشتباهات احتمالی توصیه اکید میشود برای پرداخت هزینه خدمات و سفارشات خود از درگاه های پرداخت بانکی استفاده نموده و پرداخت خود به به صورت آنلاین انجام دهید.

** سومیتا هیچوقت برای پرداخت وجه سفارشات و موارد دیگر از شما درخواست ارائه اطلاعات حساب بانکی، رمز، شماره کارت و … نمی‌نماید. لذا به هیچ وجه اطلاعات حساس و محرمانه مربوط به امورات مالی و حساب های بانکی خود را از طریق ایمیل، پیامک و تماس تلفنی در اختیار هیچ کَس نگذارید.

** برای پرداخت آنلاین هزینه سفارشات، پس از تکمیل سبدخرید و وارد نمودن آدرس، مشخصات و اطلاعات تماس به درگاه پرداخت آنلاین یکی از شرکت‌های پرداخت الکترونیک هدایت خواهید شد. در صفحه درگاه پرداخت بانک تنها جایی‌است که شما نیاز به اطلاعات کارت بانکی خود نظیر شماره کارت، CVV2، سال و ماه انقضا کارت بانکی و رمز دوم پویا (یکبار مصرف) که از طریق پیامک برای شما ارسال می شود دارید.

** برای دریافت رمز دوم پویا مربوط به کارت بانکی خود علاوه بر پیامک میتوانید از برنامک های همراه بانک نیز بسته به بانک صادر کننده کارت خود استفاده نمایید.

** چنانچه به هر علت امکان پرداخت آنلاین را ندارید، سومیتا امکان پرداخت سفارشات از طریق واریز به کارت یا حساب را نیز برای شما فراهم نموده است. بدین منظور لازم است در هنگام تکمیل فرم سفارش در صفحه پرداخت، به جای گزینه پرداخت آنلاین یا پرداخت هوشمند، گزینه پرداخت آفلاین (واریز به حساب/کارت) را انتخاب نمایید تا به جای ارجاع به درگاه پرداخت آنلاین به صفحه نمایش شماره حسابها و کارت سومیتا منتقل شوید.

پس از پرداخت و واریز مبلغ فاکتور به کارت بانکی اعلام شده لازم است از طریق یکی از راه‌های ارتباطی تصویر رسید واریزی یا اطلاعات و شماره پیگیری و مبلغ و تاریخ انتقال وجه را برای پشتیبانی وب سایت ارسال نمایید تا نسبت به ثبت پرداخت شما و تکمیل سفارش اقدام لازم انجام شود.

** همچنین در صورت پرداخت به صورت کارت به کارت بخشی در نظر گرفته شده که میتوانید اطلاعات فیش واریزی خود را ثبت نمایید و در این صورت نیازی به ارتباط با پشتیبانی و ارسال پیام وجود ندارد.

 

** سومیتا در حال حاظر همه سفارشات را از طریق شرکت پست با پست پیشتاز ارسال می نماید. از طرفی در حال پیگیری برای افزودن روش های دیگر حمل و نقل برای سهولت مشتریان محترم هستیم.

** شما در هنگام ثبت سفارش میتوانید نحوه ارسال (شرکت حمل و نقل) مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

** هزینه ارسال سفارشات بسته به آدرس محل تحویل، استان و شهر به صورت خودکار محاسبه و به فاکتور شما اضافه می گردد.

** سومیتا همه سفارشاتی که تا ساعت 07:30 دقیقه صبح ثبت و پرداخت آنها نهایی شده باشد را در همان روز و بین ساعت 08:00 تا 11:00 صبح تحویل شرکت حمل و نقل انتخابی مشتری می دهد.

** و سفارشاتی که بعد از ساعت 07:30 صبح ثبت شده باشند در روز بعد تحویل شرکت حمل و نقل می دهد.

** سفارشاتی که در روز تعطیل و یا روز قبل از تعطیلات رسمی (بعد از ساعت 07:30 صبح) ثبت نهایی شده باشند، در بین ساعات 08:00 تا 11:00 صبح اولین روز کاری بعد از تعطیلات تحویل شرکت حمل و نقل می گردند.

سومیتا همواره سعی می کند رضایت مشتریان عزیز را برای خرید محصولات حفظ نماید، لیکن ممکن است به هر علت شرایطی به وجود بیاید که لازم باشد سفارشات شما لغو و کالایی برگشت داده شود. در این حالت اگر قوانین و شرایط واضح و شفاف نباشد ممکن است باعث دلخوری و ناراحتی مشتریانی شود که به ما اعتماد کرده اند.

در این شرایط شما میتوانید سفارشات خود را لغو یا عودت بدهید:

  • عدم مطابقت رنگ، اندازه، مدل و کیفیت کالای دریافتی با مشخصات و تصاویر منتشر شده در سایت
  • خرابی یا پارگی یا شکستگی کالای دریافتی در اثر حمل نامناسب که در این حالت لازم است در هنگام تحویل مرسوله از مامور شرکت حمل و نقل کننده آن را بررسی و در صورت بروز مشکل از تحویل کالای ارسالی خودداری نمایید.
  • برای کالاهایی که بررسی آنها در لحظه تحویل مقدور نیست، مانند کالاهایی که دارای بسته بندی پلمپ هستند و تا بسته بندی و پلمپ آنها باز نشود نمیتوان از سلامت کالا اطمینان حاصل نمود میتوانید کالا را تحویل گرفته، آن را باز و بررسی نمایید و در صورتی که مشکلاتی مانند عدم تطابق رنگ و اندازه داشت و یا دارای پارگی و شکستگی بود تا 24 ساعت پس از تحویل فرصت دارید با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی سومیتا تماس گرفته و درخواست خود را برای عودت کالا و بازگشت وجه ثبت نمایید.
  • در صورتی که درخواست بازگشت کالا تایید شود همکاران ما مراحل و چگونگی تهیه مستندات و بازگشت کالا را خدمت شما اعلام می کنند.
  • بازگشت وجه سفارشات لغو یا عودت شده فقط به همان روشی که در زمان ثبت سفارش پرداخت را انجام داده اید انجام می شود.
    به طور مثال اگر شما پرداخت خود را به صورت آنلاین و با یک کارت از بانک سپه انجام داده باشید بازگشت وجه دقیقا به همان کارت انجام می شود. یا در صورتی که شما پرداخت خود را از طریق کیف پول خود در سومیتا انجام داده باشید مبلغ بازگشتی در کیف پول شما شارژ می شود.
  • مبلغ پرداختی برای شارژ کیف پول شما در سومیتا به هیچ وجه قابل برگشت نیست.
  • چنانچه برای سفارش عودت شده از کد تخفیف یا بن کارت استفاده نموده باشید تنها مبلغ پرداختی شما عودت داده می شود.

 

آخرین محصولاتی که مشاهده کرده‌اید...
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی سومیتا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی سومیتا